O Nas

PARTNERS NIERUCHOMOŚCI to grupa profesjonalistów i specjalistów w obrocie na rynku nieruchomości komercyjnych. Pracujemy wedle standardów gwarantujących rzetelną i kompleksową realizację zlecenia. Dzięki odpowiednim kwalifikacjom stosujemy unikalne i konkurencyjne rozwiązania na rynku, współpracę opieramy na lojalności i zaangażowaniu.

Rozwiązujemy również wszelkie zagadnienia podatkowe i prawne w obrębie praw do nieruchomości i ich obrotu. Wesprzemy każdą transakcję pełnym doradztwem prawnym i podatkowym. W naszej siedzibie BRUGGER OFFICE mieszczą się bowiem kancelarie prawne i doradztwa podatkowego, realizujące obsługę podmiotów gospodarczych.

Współpracujemy z wieloma bankami oraz brokerami kredytowi, którzy zapewnią Państwu ewentualne finansowanie transakcji. Wspierają Nas również architekci, wykonawcy budowlani, instalatorzy i inżynierowi budowlani.

Dzięki Naszemu doświadczeniu staramy się:

- optymalizować sposób zagospodarowania nieruchomości

- wykorzystywać potencjał lokalizacji

- dobierać właściwych najemców do lokalizacji

Najistotniejszy jest jednak fakt Naszej współpracy z największymi i dynamicznie rozwijającymi się sieciami handlowo-usługowymi. To firmy z tej grupy decydują o sukcesie Państwa Nieruchomości. Dysponujemy również wieloma nieruchomościami Własnymi: wynajmujemy i sprzedajemy lokale handlowe, usługowe, biurowe i magazynowe. Nasze nieruchomości stanowią wizytówkę, dzięki której chcemy Państwu pokazać, że znamy się na Swojej pracy.

Poszerzamy grono potencjalnych Najemców i stale nawiązujemy współpracę z nowymi kontrahentami. Poszukujemy więc Klientów, którzy chcą efektywnie inwestować Swój kapitał – właśnie dzięki temu, że podejmą z nami współpracę.